Loading…

Shaqir Totaj dhe Memli Krasniqi në takim me gratë e Prizrenit: Bashkë drejt fitores

  • 10/11/2021 | 20:21

Shaqir Totaj dhe Memli Krasniqi në takim me gratë e Prizrenit: Bashkë drejt fitores

Kandidati për Kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj ka takuar sot në një takim madhështor gratë e Prizrenit.

Në këtë takim, ku pjesëmarrëse ishin qindra gra të qytetit, Totaj tha se gratë do të jenë pjesë kryesore e vendimmarrjes në qeverisjen e tij.

“Takim i jashtëzakonshëm me gratë e Prizrenit, të cilat do të luajnë një rol të rëndësishëm në ndryshimin që po vjen në qytetin tonë. Si Kryetar i Prizrenit, qeverisja ime do ta ketë në qendër mbështetjen e tyre dhe përfshirjen në vendimmarrje.”, ka thënë Totaj.

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka thënë se Shaqir Totaj nuk është vetëm kandidat i PDK-së, por i të gjithëve qytetarëve të Prizrenit. Krasniqi ka thënë se në katër vitet e fundit është ndalë ora për Prizrenin dhe Shaqa është i vetmi që mund ta rinisë atë.

“Shaqa do të bëjë bashkë të gjithë Prizrenin për ta sjellë ndryshimin e nevojshëm në këtë qytet. Të gjithë e dimë si është qeverisur Prizreni në katër vitet e fundit, prandaj është e rëndësishme që secili të bëjë maksimumin e tij që Prizreni të ketë një Kryetar si Shaqa, që do të qeverise pa dallime.”, ka thënë Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë