Loading…

Shaqir Totaj i rëndit pesë arsye pse duhet të votoni për të

  • 11/11/2021 | 17:59

Shaqir Totaj i rëndit pesë arsye pse duhet të votoni për të

Kandidati nga rradhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Shaqir Totaj, ka rënditur pesë aryse pse duhet të votoni për të, shkruan Gazeta Metro.


Ai ka bërë një publikim të një videoje ku i ka përmendur këto arsye. Shumica e analistëve në vend po e nxjerrin Totajn si fitues të sigurtë të balotazhit që do të mbahet në kuadër të Zgjedhjeve Lokale në Kosovë.

“Në këtë video të shkurtër i keni pesë arsye pse duhet të votoni për ndryshimin në Prizren të dielën. Faleminderit secilit prej jush për mbështetjen e madhe”, ka shkruar Totaj në llogarinë e tij në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë