Loading…

Shaqir Totaj në Has: Ndryshimi po vjen në Prizren

  • 12/11/2021 | 18:22

Shaqir Totaj në Has: Ndryshimi po vjen në Prizren

Kandidati për Kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj ka mbajtur sot një tjetër takim në Has me qindra qytetarë që ishin mbledhur për ta mbështetur.


Në këtë takim, Totaj ka thënë se Hasi është rreshtuar krahas ndryshimit, ashtu sikur të gjitha lagjet e fshatrat e Prizrenit.

“Hasi njëzëri është për ndryshim – ashtu siç janë të gjitha lagjet, fshatrat e qytetarët e Prizrenit. Kjo është fuqia e bashkimit për qytetin e të ardhmen tonë. Me këtë energji e entuziasëm do të qeverisim nesër e do ta bëjmë Prizrenin qytetin që të gjithë e duam.”, ka shkruar Totaj.

Njëkohësisht, ky ishte edhe takimi i fundit i Shaqir Totajt me qytetarë nëpër lagje të ndryshme, para tubimit përmbyllës që do ta mbajë sonte në orën 19:00, te parku i qytetit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë