Loading…
Shaqiri i thotë fjalët e para pasi e ndalën Brazilin
  • 18/06/2018 | 08:32

Shaqiri i thotë fjalët e para pasi e ndalën Brazilin

Xherdan Shaqiri ka reaguar në rrjete sociale për barazimin me Brazilin në Kupën e Botës.


Kombëtarja e Zvicrës arriti të marrë një pikë të artë, në ndeshjen e parë të grupit E.

Në këtë ndeshje Shaqiri ishte ndër më meritorët në barazimin e Zvicrës, pasi në minutën e 50′ asistoi te goli i Zuber.

‘Shaqa’ tha se ky është një rezultat pozitiv dhe paraqitje e shkëlqyer.

“Rezultat pozitiv dhe paraqitje e mrekullueshme nga ekipi sonte! Le të vazhdojmë”, ka shkruar Shaqiri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë