Loading…

Shaqiri ia bën bajat gazetarit serb: I shënova dy herë Serbisë, dy herë, dy herë

  • 06/12/2022 | 23:56

Shaqiri ia bën bajat gazetarit serb: I shënova dy herë Serbisë, dy herë, dy herë

Xherdan Shaqiri, ka folur për golin e shënuar ndaj Serbisë.


I pyetur nga gazetarët serbë se pse i heshti tifozët gjatë festimit të golit ndaj Serbisë, ai tha se thjeshtë po bënte punën e tij.

“Unë thjesht po bëja punën time. Unë shënova, ishte hera e dytë. Mirë”, iu përgjigj Shaqiri gazetarit serb, transmeton Klankosova.tv.

Kur e kuptoi se pyetjet ishin nga gazetarët serbë, ai përsëriti vazhdimisht “dy herë, dy herë, mik”, duke treguar me gishta se ishte hera e dytë që i shënonte Serbisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë