Loading…

Shaqiri paralajmëron trajnerin Jurgen Klopp: Nuk kam ardhur këtu për pushime

  • 14/09/2018 | 23:51

Shaqiri paralajmëron trajnerin Jurgen Klopp: Nuk kam ardhur këtu për pushime

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, Xherdan Shaqiri, ka disa fjalë për Jorgen Klopp.


Xherdan Shaqiri, lojtar i kombëtares zvicerane dhe i ekipit të Liverpoolit, ka thënë se dëshiron të luajë sepse nuk ka ardhur në Liverpool për pushime, transmeton gazetametro.net

“Natyrisht se dua të luaj sepse nuk kam ardhur këtu për pushime, por që të luaj dhe të ndihmoj skuadrën”, deklaroi Shaqiri.

“Trajneri e di pse më ka marrë. Kam kualitete të luaj dhe të jem pjesë e rëndësishme e këtij ekipi”.

“Na presin shumë ndeshje para dhe mendoj se është momenti”, u shpreh ai.  /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë