Loading…

Shaqiri pozon pranë fotografisë së legjendës së futbollit, Fadil Vokrri

  • 17/09/2023 | 20:35

Shaqiri pozon pranë fotografisë së legjendës së futbollit, Fadil Vokrri

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri ka publikuar një fotografi me legjendën Fadil Vokrri.


Shaqiri këtë fotografi e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Përndryshe, Zvicra ditë më parë ka luajtur me Kosovën në “Fadil Vokrri”, me Granit Xhakën dhe Shaqirin, që të dytë ishin në fushë.

Ndeshja kishte përfunduar me rezultat 2-2.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë