Loading…

Shaqiri rikthehet në stërvitje, i gatshëm për ndeshjen me Serbinë

  • 29/11/2022 | 12:25

Shaqiri rikthehet në stërvitje, i gatshëm për ndeshjen me Serbinë

Xherdan Shaqiri është paraqitur në stërvitjen e sotme tek Zvicra.


Shaqiri ka stërvitur individualisht së bashku me Okafor dhe pritet të jetë gati për ndeshjen ndaj kombëtares fqinje, shkruan GazetaBlic Sport.

Ky takim zhvillohet të premten me fillim nga ora 20:00, ndeshje kjo që do të vendosë për kombëtaren që do të kualifikohet tutje.

Futbollisti shqiptar nuk luajti në ndeshjen ndaj Brazilit për shkak një të problemi, por tashmë raportohet se pritet të jetë gati për këtë takim shumë të rëndësishëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë