Loading…

Sharon Stone: Kush ju thotë që pamja e jashtme nuk ka rëndësi, po ju gënjen keq

  • 16/09/2020 | 18:02

Sharon Stone: Kush ju thotë që pamja e jashtme nuk ka rëndësi, po ju gënjen keq

Së shpejti do të shohim aktoren e njohur Sharon Stone në serialin dramatik të Netflix “Ratched”, i cili i paraprin filmit kult “Fluturimi mbi folenë e frikacakut”. Me atë rast, ajo dha një intervistë për The Telegraph në të cilën komentoi për paraqitjen e saj, transmeton Gazeta Metro.


“Ju as nuk e kuptoni se sa e rëndësishme është pamja derisa të filloni të zbeheni. “Është një gënjeshtër e madhe, e trashë dhe e pakuptimtë kur dikush ju thotë se pamja juaj nuk ka rëndësi”, tha ylli 62-vjeçar i “Low Passions”.

Kjo është arsyeja pse ajo thotë se është e disiplinuar për sa i përket ndërtimit të rregullt dhe pavarësisht kufizimeve për shkak të Covid-19, ajo ushtron rregullisht në shtëpinë e saj në Beverly Hills.

“Unë bëj 30 squats në ditë dhe ndërsa shikoj TV ngre tre kilogramë topa të rëndë”, tha Sharon, duke shtuar se kjo ishte vetëm për shkak se ajo nuk mund të shkonte në palestër këto ditë.

Aktorja e famshme është konsideruar prej kohësh një “person i vështirë” dhe “një aktore me të cilën është e vështirë të punohet” dhe tani thotë se ndihet e lirë nga ato “akuza” pas lëvizjes #MeToo.

Për revistën The Telegraph, ajo kujtoi një regjisor që i kërkonte të ulej në prehrin e saj çdo ditë ndërsa i dha udhëzime. Sot, ajo thotë se është më e butë dhe nuk i kushton vëmendje çdo gjëje që përjeton./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

Thank you @telegraph, our team and @celia.walden for the Cover story. ?? Sharon Photographer: @michaelmuller7 Stylist: @paris_libby Hair stylist: @hairbyadir Make-up artist: @karayoshimotobua Photo Director: @andygreenacre_  Interview: @celia.walden @walterschupfermanagement @aframe_agency #telegraphmag @ratchednetflix from @mrrpmurphy Premieres this Friday @netflix

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë