Loading…

Shefi i Mercedes shihet duke vozitur BMW: Reklama që tallet me Mercedes

  • 22/05/2019 | 14:14

Shefi i Mercedes shihet duke vozitur BMW: Reklama që tallet me Mercedes

Dieter Zetsche është drejtori i bordit të Mercedes Benz, i cili pritet që të dalë në pension, transmeton Gazeta Metro.


Më së miri këtë e ka shfrytëzuar kompnia tjetër e veturave BMW. Në një video që kanë bërë BMW, kanë goditur firmën e Mercedes, ku Zetsche shihet duke dalë në pension dhe duke u përshëndetur me punëtorët e kompanisë.

Fundi i kësaj video është magjik pasi Zetsche hyp në një veturë BMW i8 Roadster. BMW e kanë titulluar videon: ‘Pensioni është kur më në fund mund të jesh vetë’.

Kjo është njëra nga reklamat më thumbuese të BMW’së ndaj konkurrentit të tij Mercedes. /gazetametro.net

Shikoni videon më poshtë:

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë