Shefi i Mossad gati e pranoi publikisht se Izraeli ka sulmuar Iranin, zbulon detaje të operacioneve sekrete

Shefi në largim i Mossad, Yossi Cohen, shërbimit të inteligjencës zakonisht të heshtur të Izraelit ka ofruar atë që deri tani mund të quhet disi pranim i parë për sulmet e kryera rishtas ndaj programit bërthamor të Iranit dhe shkencëtarëve të tyre nga shteti hebraik. Kjo po shihet si një paralajmërim i ri se përkundër … Vazhdoni me leximin e Shefi i Mossad gati e pranoi publikisht se Izraeli ka sulmuar Iranin, zbulon detaje të operacioneve sekrete