Loading…

Shefi kap punëtoren duke fjetur në orar të punës, shikoni çfarë i bënë 

  • 11/06/2019 | 09:57

Shefi kap punëtoren duke fjetur në orar të punës, shikoni çfarë i bënë 

Një situatë aspak e zakontë ka ndodhur në Sidney të Australisë, transmeton Gazeta Metro.


Kamerat e sigurisë së lokalit, regjistruan duke fjetur punonjësen e pastrimit gjatë orarit të punës, e cila pasi kishte përfunduar punët, e kishte zënë gjumi në divanin e lokalit.

I informuar për këtë akt të punonjëses së tij, pronari i lokalit ka reaguar në mënyrën që askush nuk e priste.

Të gjithë menduan se ai do të nervozohej, por ai bëri të kundërtëne kësaj, pasi publikoi fotografinë e pastrueses në rrjetet sociale, tha se ajo ka të drejtë që të flejë në mënyrë që të rifitojë fuqinë e humbur.

Ja çfarë shkruante bashkangjitur fotos:

“Jeta është e vështirë shumë herë. Meqë puna u bë atëherë nuk ka asnjë problem që pastruesja të flejë gjumë dhe të shplodhet”.

Përdoruesit e internetit e kanë përgëzuar këtë shef dhe kanë kërkuar që dhe të tjerët të marin shembull prej tij. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë