Loading…
Shembet skena në koncert, plagosen 14 persona
  • 19/08/2018 | 20:18

Shembet skena në koncert, plagosen 14 persona

Të paktën 14 fansa të Backstreet Boys janë plagosur pasi një strukturë metalike në një koncert u shemb si pasojë e një stuhie në shtetin amerikan të Oklahomës.


Stafi po evakuonte fansat kur shiu dhe erërat me shpejtësi 113-128 km/h rrëzuan hyrjen e koncertit.

Të plagosurit u dërguan në spital dhe deri tani vetëm dy prej tyre kanë dalë nga spitali.

Në Twitter, grupi amerikan anuloi shfaqjen duke thënë: “Ne kurrë nuk duam t’i vendosim fansat tanë në rrezik”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë