Loading…
Shembull për finlandezët: Njihuni me ‘bishën’ Shkelzen Bucolli |VIDEO
  • 25/06/2018 | 21:33

Shembull për finlandezët: Njihuni me ‘bishën’ Shkelzen Bucolli |VIDEO

E vërtetë që shqiptarët tashmë mund t’i gjeni në mbarë botën duke treguar punë e shumë suksese e duke zbardhur fytyrën vendit të tyre por që në Finland mund të gjeni dikë që është shembull edhe për finlandezët kjo ndoshta është e pabesueshme.


Shkelzen Bucolli është një prej tyre, një 33 vjeçarë që prej vitesh jeton në Finlandë. Ai është i liçencuar si trajner personal ndërsa hobi i ka edhe artet marciale mix martial arts (MMA).

#ptvgym #health #fitness #fit #envywear #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #health #healthy #instahealth #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #lifestyle #diet #getfit #cleaneating #eatclean #exercise

A post shared by xeni bucolli (@fitnesxeni) on

Ndonëse për të gjithë duket e pabesueshme ndoshta për dikë edhe mund të jetë inspirim gjithë puna që po e bën Shkëlzeni. E për të parë gjithë punën e tij mund të shihni fotot dhe faqen e tij personale.

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë