Loading…
‘Shën Valentini erdhi më herët për mua!’ Afërdita Dreshaj merr dhuratën luksoze nga partneri
  • 12/02/2018 | 18:34

‘Shën Valentini erdhi më herët për mua!’ Afërdita Dreshaj merr dhuratën luksoze nga partneri

Afërdita Dreshaj është një ndër modelet më të përfolura në showbiz-in shqiptar edhe është distancuar nga pak pasi po jeton në Amerikë.


Ka shumë kohë që Aferditën nuk e kemi parë të japë intervista por na ‘update’-on me të rejat më të fundit që ndodh me të. Së fundmi bukuroshja ka bërë një postim në ‘Instagram’ ku ka zbuluar dhuratën e veçantë që ka marrë nga partneri i saj.

“Shën Valentini erdhi më herët për mua, Gëzuar.”, shkruan Aferdita teksa na tregon se dhurata është nën ‘vulën’ e firmës prestigjoze ‘Saint Laurent’./

 

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë