Loading…
Shënohet goli i parë në Botëror |VIDEO
  • 14/06/2018 | 17:41

Shënohet goli i parë në Botëror |VIDEO

Rusia ka kaluar në epërsi ndaj Arabisë Saudite, në ndeshjen hapëse të Botërorit “Rusia 2018”.

Ishte ylli i Krasnodarit, Yury Gazinskiy ai që shënoi golin e parë të Botërorit 2018, transmeton gazetametro.net.

Ai shënoi në minutën e 12 me një goditje me kokë, pas një krosimi të bukur nga Zobnin.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë