Loading…

Shënohet goli i parë në derbin Barcelona – Atletico Madrid

  • 30/06/2020 | 22:17

Shënohet goli i parë në derbin Barcelona – Atletico Madrid

Një autogol i shënuar nga Diego Costa ia ka dhuruar epërsinë e parë në ndeshje Barcelonës ndaj Atletico Madridit në La Liga, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Camp Nou’, Barcelona dhe Atletico Madrid janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 33’të në kampionatin spanjoll.

Katalunasit kanë arritur që të dalin të parët në epërsi 1-0, falë një autogoli të shënuar nga Diego Costa në minutën e12’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë