Loading…

Shënohet goli i parë në derbin Gjilani-Drita

  • 25/11/2021 | 14:25

Shënohet goli i parë në derbin Gjilani-Drita

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen derbi ndërmjet Gjilanit dhe Dritës, e vlefshme kjo për xhiron e 15-të të Superligës së Kosovës në futboll.


Është skuadra e trajnerit Ismet Munishi, Gjilani që ka kaluar në epërsi në minutën e 48’të ndeshjes dhe realizues ishte Dabiqaj

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë