Loading…

Shënohet goli i tretë në ndeshjen Chelsea – Soutampton

  • 17/10/2020 | 16:53

Shënohet goli i tretë në ndeshjen Chelsea – Soutampton

Shënohet goli i tretë në ndeshjen Chelsea – Soutampton.


Nuk kanë të ndalur golat në ndeshjen ndërmjet Chelseat dhe Southamptonit, raporton KosovaPress.

Kur po zhvillohen minutat e fundit të pjesës së parë, tashmë janë realizuar tre gola.

Fillimisht Werner realizo dy gola për Chelsea, dhe pastaj rezultatin e ngushtoi Ings në minutën e 43’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë