Loading…

Shënon Messi, PSG barazon rezultatin ndaj Leipzigut

  • 19/10/2021 | 22:38

Shënon Messi, PSG barazon rezultatin ndaj Leipzigut

Gjiganti francez ka arritur të barazojë gjithçka.

Rezultati momental i ndeshjes mes PSG dhe Leipzigut është i barabartë 2-2.

Ishte Leo Messi ai që shënoi në min e 67′ për të barazuar rezultatin.

Tani Parisienët synojnë të rikthejnë rezultatin në favor të tyre.

VIDEO

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë