Loading…

Shëtitje nëpër botë përmes 8 fotografive (Foto)

  • 15/12/2016 | 14:12

Shëtitje nëpër botë përmes 8 fotografive (Foto)

Bota është me të vërtetë plot me gjëra të mahnitshme, që shumë nga ne ndoshta nuk do të besonin që ekistojnë në të vërtetë.

Zbulimi i tyre është njëra nga çuditë më të mëdha, dhe fotografitë e bëra na i bëjnë edhe më shumë emocionuese. Gazetametro.net ka bërë një përzgjedhje me fotografi nga më të ndryshmet në mbarë botën, të shkrepura në kohën dhe mënyrën e duhur.


Zhytje pranë shkrirjes së llavës në Hawaii
393955-6-1000-3e573c2a10-1478513996

Portat e burgut, Oregon, SHBA
394155-9-1000-f5485fc954-1478513996

Perla e Siberisë,  liqeni Baikal
191505-900-1456823138-baikal-lake-russia

Ylberi i maleve
191555-900-1456823138-7060647475_774ed33e23_b

Qetësia, SHBA
190605-900-1456823138-6735210-1000-1455802041-03a-940x528

Qyteti i Chefchaouen në Marok
190705-900-1456823138-6790260-1000-1455951735-777-11

Porta e qiellit
191605-900-1456823138-765764576

Një ushtar i vërtetë
191855-900-1456823138-1448900090_4_356f853b

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë