Loading…

Shfaqet ariu i murrmë në Suharekë: Bllokon komunikacionin

  • 18/10/2019 | 10:30

Shfaqet ariu i murrmë në Suharekë: Bllokon komunikacionin

Në fshatin Popolan të Komunës së Suharekës është parë një ari i murrmë, i cili është inçizuar nga disa persona të kësaj ane, shkruan Gazeta Metro.


Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar ariu ua ka zënë rrugën disa persona në këtë fshat, pasmje të cilat ua sjellim më poshtë.

Kujtojmë, që arusha e murrme u bë hit medial muajin e fundit, për ashpërsimet e saj. U tha se kjo ndodhi pasi dikush nga banorët ia kishte mbytyr këlyshët../gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë