Loading…

Shfaqet Demi Rose, i heq gati të gjitha dhe pozon zhveshur

  • 26/03/2020 | 09:50

Shfaqet Demi Rose, i heq gati të gjitha dhe pozon zhveshur

Modelja e njohur Demi Rose po vazhdon me pozat e saj të nxehta dhe joshëse për fansat, shkruan Gazeta Metro.

Rose ka publikuar së fundi edhe një fotografi ku shihet pa sytjena në një pishinë të mbyllur.

Ajo njihet për fotografitë e saja të zjarrta dhe frekuentimin e madh të fansave në Instagramin e saj ku ajo publikon të gjitha fotografitë.

Më poshtë keni foton e fundit.//gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

Pleasure over matter 💙

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

 

View this post on Instagram

 

Simple things we take for granted. 💖 I hope you’re all doing ok out there. I love you. Stay safe.

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë