Loading…

Shfaqet edhe një gjarpër i rrezikshëm në Gërmi |PAMJE

  • 04/05/2018 | 10:03

Shfaqet edhe një gjarpër i rrezikshëm në Gërmi |PAMJE

Dje në një pjesë të Parkut të Gërmisë është shfaqur një gjarpër.


Në këtë video duket gjarpri fare afër që si duket është te fushat e basketbollit.

Nuk është hera e parë që atje janë parë gjarpërinj të rrezikshëm. Muaj më parë në Gërmi ishte fotografuar një gjarpër i cili bën pjesë në gjarpërinjtë më të rrezikshëm në botë.

Në Gërmi dyshohet se ka gjarpërinj helmues, që janë ndër 10 më të rrezikshmit në botë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë