Loading…
Shfaqet Khloe Kardashian, flet për trupin dhe jep disa këshilla përpara sezonit të verës |FOTO
  • 13/06/2018 | 14:15

Shfaqet Khloe Kardashian, flet për trupin dhe jep disa këshilla përpara sezonit të verës |FOTO

Dy muaj pas lindjes së vajzës True Thompson, ylli i Keeping Up With The Kardashian po formulon një plan se si të humbasë kilogramët e shtatzanisë në një mënyrë të shëndetshëm.

Për fat të mirë, ajo ka vendosur të ndajë disa nga këshillat e saj pikërisht përpara sezonit të verës.

“Ndihem kaq mirë që jam rikthyer në palestër me trajnerin tim. Jam shumë e motivuar të kthehem përsëri tek trupi im dhe ndihem e fortë çdo ditë e më shumë,” shkruan Kardashian në aplikacionin e saj.

Ajo shtoi: “Trajneri im Joe do të më ndihmojë të përgatisim për ju strategji të reja për të humbur në peshë dhe për të mbajtur trupin në formë”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë