Loading…

Shfaqet në rrugë pa të brendshme: Të gjithë sytë tek modelja e njohur

  • 18/10/2020 | 19:00

Shfaqet në rrugë pa të brendshme: Të gjithë sytë tek modelja e njohur

Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollywood. 


Modelja e kolme u shfaq e veshur me një fustan transparent, ku dukej qartë se nuk kishte veshur reçipeta dhe zbulonte tangat.

Shoqja dhe ish-e besuara e Kylie Jenner, dukej e mrekullueshme me veshjen e tejdukshme dhe me siguri ia arriti qëllimin që të vihej në qendër të vëmendjes.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë