Loading…
Shfaqet prapë Baby G, ‘rrotullon’ globin me të pasme |FOTO
  • 13/09/2018 | 18:29

Shfaqet prapë Baby G, ‘rrotullon’ globin me të pasme |FOTO

Baby G ani pse jo shumë aktive me koncerte e projekte muzikore, ajo përherë është afër ndjekësve të saj me fotografi.


Këngëtarja nga Kukësi vjen joshëse në imazhin e fundit, ku si gjithnjë në pah vë të pasmet e saj të rrumbullakosura, e ku shihet duke ‘rrotulluar’ një glob.

Ndryshe projekti muzikor i fundit muzikor nga Baby G është ai ‘Qikat’ të cilin e lansoi pesë muaj më parë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë