Loading…

Shfaqet trailer i filmit Spider-Man: Homecoming

  • 10/12/2016 | 10:02

Shfaqet trailer i filmit Spider-Man: Homecoming

Premiera botërore e trailer-it të filmit Sipder-Man, “Spider-Man, kthimi në shtëpi, që do të shaqet vitin e ardhshëm është publikuar të enjtën në “Jimmy Kimmel Live” dhe është fantastik.

20 vjeçari, Tom Holland do luaj rolin e protagonistit të filmit.

Robert Downey Jr gjithashtu do të shkëlqej në film në rolin e Tony Stark, Michael Keaton do të luaj “të keqin” e filmit, Vulture.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë