Loading…

Shfaqje arti me kositësen e barit (Video)

  • 08/12/2016 | 13:15

Shfaqje arti me kositësen e barit (Video)

Shumë herë duke eksperimentuar gjëra të reja  përfundojmë shumë keq, dhe mbase edhe paraqesim rrezik për veten dhe ambientin.

Zjarri është ai që shpeshherë e kemi hasur në eksperimente të tilla dhe rezultatet kanë qenë  jo të mira.

Kjo video më poshtë tregon sesi disa të rinj janë duke u munduar të sjellin shfaqje me një kositëse bari të cilës i hedhin sprej ngjyrash në pjesën ku kosa e bënë prerjen e barit dhe kështu ato shpërthejnë dhe nga presioni i madh hapin flakë./gazetametro.net

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë