Loading…

Shfrenohet Enca, shfaqet duke u puthur në buzë me një vajzë

  • 26/05/2022 | 10:31

Shfrenohet Enca, shfaqet duke u puthur në buzë me një vajzë

Këngëtarja e njohur, Enca ndonëse jo shumë aktive me projekte muzikore ajo mbetet mjaft e përfolur.


Artistja nga Shqipëria numëron fansa të shumtë në rrjetet sociale e ku sjell imazhe nga më të ndryshme të cilat janë kryesisht pozitive.

Së fundmi, Enca ka nisur pushimet në Dubai atje ku po qëndron pjesë më të madhe të kohës

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë