Loading…

Shfrenohet Morena Taraku: Zhvishet e tëra në Turqi, madje publikon videon në Instagram

  • 18/07/2019 | 16:59

Shfrenohet Morena Taraku: Zhvishet e tëra në Turqi, madje publikon videon në Instagram

Morena Taraku është njëra ndër modelet dhe këngëtaret më të përfolura në mediat rozë, kjo për shfaqjet e saj publike të cilat janë shumë provokuese, transmeton Gazeta Metro.


Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo ditë godet me nga një imazh tejet seksi.

Në postimin e fundit që ka bërë Morena ka tronditur fansat, pasi që është shfaqur vetëm në të brendshme. Ajo shihet duke u rrezitur në diell në mesin e pishinës në oborrin e shtëpisë së saj në Turqi.

Morena shihet e shtrirë në mes të pishinës në një mjellmë, ndërsa edhe për gotën e kafesë ka bërë një mjellmë të vogël.

Këngëtarja dhe modelja është duke e shijuar jetën e saj luksoze në Turqi dhe vazhdimisht sjell pamje mahnitëse nga atje.

Kënga e saj e fundit është ‘Swag’ dhe ka arritur të mbledh afër 1 milion klikime në YouTube. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë