Loading…

Shi dhe breshër i madh në Bardhosh të Prishtinës (Foto)

  • 16/04/2017 | 16:57

Shi dhe breshër i madh në Bardhosh të Prishtinës (Foto)

Përveç shiut të madh që ka filluar nga pasdita në rajonin e Prishtinës, në disa vende ka rënë edhe sasi e madhe e breshërit.


Në fshatin Bradhosh të Prishtinës, toka e tëra është bërë bardh, nga breshëri që ka rënë, shkruan gazetametro.net.

aa

Përveç kësaj, në disa rrugë të qytetit ka shpërthyer edhe kanalizimi i ujërave atmosferike. /gazetametro.net

aaa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë