Loading…

Shi me breshër në Vushtrri

  • 14/06/2017 | 17:52

Shi me breshër në Vushtrri

Shi i madh ka rënë në orët e pasdites në pothuajse territorin e Kosovës.


Shiu i shoqëruar me breshër ka rënë edhe në komunën e Vushtrrisë.

Në bazë të fotografive dhe videos shihet se në këtë vend ka rënë edhe breshër por ende nuk dihet për pasojat në bujqësi.

Lexo edhe Gjilani ‘zbardhet’ nga breshëri. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë