Loading…

Shifra alarmuese në Maqedoninë e Veriut: 51 viktima dhe 1 mijë e 302 raste të reja me COVID-19

  • 07/04/2021 | 20:05

Shifra alarmuese në Maqedoninë e Veriut: 51 viktima dhe 1 mijë e 302 raste të reja me COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut nga 4 mijë e 438 testime të bëra 1 mijë e 302 persona rezultuan pozitivë me COVID-19.


Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit 51 pacientë me koronavirus kanë humbur jetën.

Ndërsa nga ky virus janë shëruar 626 pacientë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë