Loading…

Shiheni sesi u tall futbollisti zviceran me lojtarët e Serbisë

  • 03/12/2022 | 13:52

Shiheni sesi u tall futbollisti zviceran me lojtarët e Serbisë

Ashtu si edhe në Rusi, futbollistët shqiptarë të Zvicrës kanë pasur mbështetjen e gjithë ekipit.


Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ishin në kryeqendër të vëmendjes dje ndaj Serbisë, megjithëse ky i fundit, ishte disi më i qetë. Mesfushori i Arsenalit i prishi sërish qetësinë kundërshtarëve të tij.

Por në momentin që Xhaka ishte i qetë, ishte Manuel Akanji që mendoi të poshtëronte lojtarët serbë.

Gjatë momentit të festimit të Zvicrës pas ndeshjes, Akanji u jepte lamtumirën Serbisë që duhet të kthehet në shtëpi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë