Loading…
Shihni 10 momentet më të sikletshme në televizion
  • 08/08/2018 | 17:09

Shihni 10 momentet më të sikletshme në televizion

Një llogari në YouTube ka bërë një video me një përmbledhje të 10 momenteve më të sikletshme.


Një video në YouTube ka bërë përmbledhjen e disa momenteve më të sikletshme në televizion, transmeton gazetametro.net

Momentet janë të renditura nga një deri në 10, dhe përfshijnë disa mysafire dhe prezantuese gra, të cilat për shkak të veshjes së caktuar bien në pozitë të vështirë para publikut./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë