Loading…

Shikoni çfarë i bëjnë shqiptarët Mercedesit (Foto)

  • 29/01/2017 | 10:12

Shikoni çfarë i bëjnë shqiptarët Mercedesit (Foto)

Të shkëputemi pak nga lajmet e lodhshme dhe të shohim këtë ‘kreativitet’ dibran dhe shqiptar në përgjithësi me automjetin e tipit  Mercedes.

4

Dikush ka vendosur ta kthejë mjetin e tij në një kamionçinë.

Kjo foto është bërë nga gazetari Ergys Gjençaj dhe është postuar në rrjetin social Facebook.

Kjo nuk është hera e parë që shqiptarët tregohen ‘kreativë’ me Mercedes-ët. Ky mjet i ka shoqëruar ata për mbi 25 vite, që pas rënies së komunizmit, transmeton gazetametro.net.

mercedes1

Thuajse çdo i huaj që viziton Shqipërinë, e vë re se Shqipëria ka shumë makina të tipit Mercedes. Por siç po e shihni shqiptarët jo rrallë bëjn ndryshime te këto makina, për përdorime të ndryshme, siç din vetë ata./gazetametro.net

5

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë