Loading…
Shikoni Presidentin e Komisionit Evropian të dehur në Samitin e NATO’s
  • 12/07/2018 | 19:24

Shikoni Presidentin e Komisionit Evropian të dehur në Samitin e NATO’s

Në Bruksel po mbahet Samiti i radhës i NATO’s, i cili nuk ishte edhe pa tensione, kryesisht falë Trump.


Një filmim gjatë takimit të liderëve të vendeve anëtare të NATO’s, shihet edhe Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, transmeton gazetametro.net

Ajo që është interesante, është se Juncker mezi qëndron në këmbë, si duket ishte i dehur.

Atë është dashur ta ndihmojnë të ngjitet shkallëve, e më pas edhe ta mbajnë për krahësh, kjo pasi ai mezi arrin të qëndrojë.

Jean-Claude Juncker shfaqet i dehur, e mbajnë për krahësh

Jean-Claude Juncker shfaqet i dehur, e mbajnë për krahëshNëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker.

Posted by FMimages Albania on Thursday, 12 July 2018

Më pas shihet kryeministri i Maqedonisë, Zaev, teksa e mban për krahësh, bashkë me një tjetër, dhe e ndihmon që të zbres shkallëve. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë