Loading…
Shikoni reagimin e kësaj femre pasi sheh supermakinën e djalit |VIDEO
  • 31/05/2018 | 23:31

Shikoni reagimin e kësaj femre pasi sheh supermakinën e djalit |VIDEO

Roni është një djalë i cili ka hapur një llogari në instagram dhe dëshiron të ekspozojë të gjitha vajzat të cilat shkojnë pas parasë.

Në videon më poshtë ai ka filmuar një vajzë, e cila e refuzon pasi e sheh atë me një skooter. Ajo i thotë se duhet të shkojë tek i fejuari i saj, por ndryshon mendje menjëherë pasi sheh që djali nuk ishte aspak me një skooter por me një super Ferrari.

Mos e humbisni videon më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë