Loading…

Shikoni si trajneri i Bayern ‘motivon’ basketbollistin me grushte, s’kreu punë

  • 24/12/2021 | 14:14

Shikoni si trajneri i Bayern ‘motivon’ basketbollistin me grushte, s’kreu punë

Trajneri i klubit të basketbollit Bayern Munich Andrea Trinchieri ka goditur me grusht lojtarin e tij Jason George gjatë ndeshjes kundër Saski Baskonia në EuroLeague, transmeton Gazeta Metro.


Incidenti ndodhi gjatë një time-out në ndeshje kur italiani e goditi George me grusht në bark së pari e pastaj e shtyu nga prapa.

Grushtin e të shtyrat i përcolli me britma Trinchieri që qartë ishte fort i pakënaqur me George.

Kjo s’motivoi aspak as lojtarin e as shokët e ekipit të tij që u mposhtën me rezultat 81:76./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë