Loading…

Shimpanzë e varur nga duhani

  • 08/11/2016 | 19:09

Shimpanzë e varur nga duhani

Shimpanza Azalea është atraktiviteti më i madh i kopshtit zologjik të sapo hapur në Fenian, për shkak të disa “shprehive të këqija” të saj, si pirja e duhanit. Kujdestarët e kopshteve zoologjike thonë se kjo shimpanzë 19 vjeçe e pinë rrafsh një paketë cigare në ditë, por s vetëm tymos dhe nuk e thith tymin në mushkëri.

2

Azelea e di poashtu se si të përdorë shkrepsën dhe zakonisht e merr atë nga roja e kopshtit zoologjik.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë