Loading…

Shiu bllokon autostradën Tiranë-Durrës (FOTO)

  • 08/11/2016 | 10:11

Shiu bllokon autostradën Tiranë-Durrës (FOTO)

Shqipëria është pushtuar nga moti i keq ku janë shkaktuar përmbytje në disa lagje të kryeqytetit shqiptar.

Shiu i madh raportohet të ketë bllokuar autostradën që lidh Tiranën me qytetin bregdetar, Durrësin.

Rrugët që janë bllokuar janë: Don Bosko, Rruga e Elbasanit, Lagjja te pallati i shigjetave, transmeton gazetametro.net.

Nga reshjet thuhet se edhe lumi Lana që kalon në qendër të Tiranës ka rritur nivelin.

Gazetametro.net ju sjell foto nga vendi i ngjarjes./gazetametro.net

 

autostrada-bllokohet-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë