Loading…

Shiu i madh bllokon veturat në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

  • 17/06/2019 | 15:42

Shiu i madh bllokon veturat në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Përkundër motit të mirë dhe temperaturave të nxehta, në Duhël të Suharekës ka filluar të bie shi, shkruan Gazeta Metro.

Atje shiu i madh që ka rënë ka bërë që veturat që ishin duke lëvizur nëpër autostradën ‘Ibrahim Rugova’ të ndalen në shiritin ndihmës.

Shiu i madh ka bllokuar lëvizjen duke e pamundësuar lëvizjen e veturave dhe duke rrezikuar shoferët e veturave.

Metro ka siguruar një video në lidhje me këtë ku mund ta shikoni më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë