Loading…

Shiu mbush rrugët e Pejës (Foto)

  • 08/11/2016 | 08:41

Shiu mbush rrugët e Pejës (Foto)

Reshjet e mëdha të shiut që po vazhdojnë nga dita e djeshme kanë nisur të krijojnë probleme në vend.

Sot, siç edhe shihet në këto fotografi të siguruara nga nja qytetar i Pejës, uji ka mbuluar oborret e disa shtëpive në rrugën Pejë – Vitomericë.

Nga këto fotografi shihet se si edhe rruga afër shkollës ekonomike në Pejë, është e mbuluar nga uji dhe ka vështirësi në kalimin e saj.

E po ashtu është rritur edhe niveli i kanalit “Çokolica”./gazetametro.net

vershimet-e-pejes-qytet-2  vershimet-ne-peje-qytetvershimet-ne-peje vershimet-ne-peje-4 vershimet-ne-peje-2

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë