Loading…
Shkak për divorcin e njeriut më të pasur në botë, është trupi i kësaj gruaje |PAMJE
  • 12/01/2019 | 09:09

Shkak për divorcin e njeriut më të pasur në botë, është trupi i kësaj gruaje |PAMJE

Deri vonë, pothuajse askush nuk dinte asgjë për Loren Sanchez, por dy ditët e fundit pas shpërthimit të skandalit, Bezos konfirmoi se po shkurtonte, e gjithë bota po shkruan zonjën se njeriu më i pasur në botë do të humbë 80 miliardë dollarë për shkak saj, transmeton Gazeta Metro.


Gruaja për të cilën pronari i Amazon do të divorcovet me gruan e tij,  MacKenzie Bezos, divorci me të cilën do t’i kushton rreth 80 miliardë dollarë, është definitivisht “fatale” dhe kur t’i shikon fotografitë e saj me bikini, është e qartë të kuptohet se pse kaq shpejt ran ë grackë miliarderi.

Edhe pse ajo ka 49 vjet dhe tre fëmijë, Lauren ka një trup të mrekullueshëm. Ajo para disa viteve u paraqit me bikini në një kampanjë ku I fasqionoi të gjithë.

Lauren nuk është deklaruar publikisht për momentin për marrëdhënien e saj me njeriun më të pasur në botë. Mbi të gjitha është bërë e ditur se ajo gjithashtu po divorcohet nga burri i saj, i cili është një nga agjentët më të suksesshëm të Hollywood’it, Patrick Watshel./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë