Loading…

Shkel urdhrin e arrestit shtëpiak, dërgohet në burgun e Dubravës

  • 04/04/2017 | 11:18

Shkel urdhrin e arrestit shtëpiak, dërgohet në burgun e Dubravës

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka dërguar një person nga Prishtina në burg të Dubravës, i cili kishte shkelur urdhrin e arrestit shtëpiak.


“Pasi që i dënuari mashkull shqiptar ka shkelur urdhrin e arrestit shtëpiak, i njëjti është dërguar në burgun e Dubravës”, thuhet në raport të policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë