Loading…

Shkëlqeu me paraqitjen e fundit në tapet të kuq: Angelina Jolie përsëri bëhet temë e komentimin tek kritikët

  • 26/10/2021 | 14:02

Shkëlqeu me paraqitjen e fundit në tapet të kuq: Angelina Jolie përsëri bëhet temë e komentimin tek kritikët

Angelina Jolie kaloi në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Romë të dielën mbrëma dhe pamja e saj magjepsëse mori shumë vlerësime, transmeton Gazeta Metro.


Mirëpo modeli i saj i flokëve e ka vënë në plan të dytë fustanin e saj.

Aktorja parakaloi në tapetin e kuq me vajzat e saj Shiloh dhe Zahar me një fustan të bukur argjendi nga Versace, por flokët e saj u kritikuan shumë në rrjetet sociale.

Aktorja 46 vjeçare ka pasur të vendosura zgjatje, por përmirësimi nuk është realizuar mirë. Dallimi në mes zgjatjeve dhe flokëve natyralë ishte qartësisht i dukshëm.

Gjithçka dukej artificiale dhe jo bindëse në atë segment dhe si pasoj e saj vazhduan në rrjete sociale vërshuan komente të shumta negative./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë