Loading…

Shkëlqeu në ndeshjen e fundit: Milot Rashica zë vend në formacionin e javës në Bundesligë

  • 03/12/2019 | 16:49

Shkëlqeu në ndeshjen e fundit: Milot Rashica zë vend në formacionin e javës në Bundesligë

Pas 8 ndeshjeve pa fitore, skuadra e Werder Bremenit ka arritur që më në fund të shënoi një fitore në Bundesligë, transmeton Gazeta Metro.


Werder Bremeni arriti që të shënoi fitore në udhëtim te Wolfsburgu në ndeshjen e javës së 13’të, falë sulmuesit të Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, i cili shkëlqeu në këtë ndeshje.

Ndeshja e zhvilluar në ‘Volkswagen Arena’ përfundoi me rezultatin 2-3. Milot Rashica shkëlqeu në këtë ndeshje me dy gola.

Sulmuesi vushtrrias u vlerësua më së larti në këtë ndeshje, teksa ka zënë vend edhe në formacionin e javës të publikuar nga ‘Transfermarkt’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë