Loading…

Shkëlzen Gashi takon Messin dhe Rakiticin

  • 09/11/2019 | 11:44

Shkëlzen Gashi takon Messin dhe Rakiticin

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë që aktualisht është pa klub, Shkëlzen Gashi, e ka publikuar një fotografi me yllin dhe kapitenin e Barcelonës, Lionel Messin, në Instagram.


Në orët e vona të së premtes, Shkëlzen Gashi e publikoi një fotografi me yllin argjentinas Lionel Messin në llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social Instagram, duke e shoqëruar fotografinë me një emotikon të zjarrit.

Gashi, i cili është 31 vjeçar, duket se është afër përfundimit të karrierës së tij si futbollist, pasi që në mars të këtij viti u largua nga Colorado dhe nuk gjeti klub të ri.

Ai dje u takua edhe me yllin tjetër të Barcelonës, mesfushorin kroat Ivan Rakitic

“Ishte e mrekullueshme të të shoh vëlla. Legjendë e gjallë. Shumë faleminderit vëlla @Ivanrakitc”, shkroi Gashi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë