Loading…

Shkelzen Sylajt tërheq 6.5 tonë me dhëmbë dhe ndalon Golf 2 me krahë

  • 07/12/2021 | 16:42

Shkelzen Sylajt tërheq 6.5 tonë me dhëmbë dhe ndalon Golf 2 me krahë

Një video e Shkelzen Sylajt ku ai tërheq 6.5 tonë me dhëmbë dhe ndalon Golf 2 me krahë është bërë virale, shkruan Gazeta Metro.


Në këtë video rreth 8 minutëshe ai ka bërë veprimin që për shumë njerëz në dukje të parë duket e paimagjinueshme, ai edhe tërheq 6.5 tonë me dhëmbë edhe ndalon Golf 2 me krahë.

Kjo video ka marrë rreth 1,5 mij klikime vetëm në rrjetin social Facebook. /gazetametro.net

Këtu keni videon në fjalë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë